Облако слов


Tagul  веб сервіс, який дозволяє створити хмари слів із тексту, взятого з указанням URL (адреса веб сторінки)  або введеного(скопійованого ) користувачем. https://tagul.com/

Хмара може  бути представлена  в різних формах та в різній кольоровій гамі. Саме художньо обдарованні діти   підбирають  форми та кольори. Тексти та слова можуть підбирати академічно обдаровані діти. Діти не тільки розвивають інформаційну компетентність, але й природні задатки.
Кожне слово в конструкторі має свою вагу та при наведенні на нього курсором виділяється і представляється як гіперсилка.

Чудовий ресурс. Дозволяє закріплювати поняття та формувати творчі задатки учнів. Цінний ресурс для розвитку художньо- обдарованних дітей. Такі ресурси дають відповідь на запитання, що робити, якщо тільки 5% академічно обдарованих дітей. Застосовувати різні веб ресурси та їнші технології для розвитку природних задатків дитини.Word It Out - створює хмару із текста, який вводить користувач. Регистрація не потрібна. Колір фону, тексту та розмір слів легко змінюється.
Tagxedo - Creator  не потребує реєстрації.   Створення хмари можливо в будь-якому вигляді.Дуже важливим є зміна кольору,розмірів, положення,форми, фону та відстані між словами.Зручно опрацьовувати поняття на уроці та формувати асоціативне мислення. Адже терміни викликають різні асоціації. 

blob:https%3A//mail.google.com/2e4120d5-4dea-4b26-87dd-9e6e19133642

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Архив блога

Статистика блога